O projektu CoSeJí.cz

Na tomto místě najdete řadu nástrojů a podnětů, které Vás nasměrují k tomu Co Se Jí, aby Vaše tělo bylo zdravé. Také Vás rádi podpoříme v tom, jak žít v kontaktu s radostí. Rádi se s Vámi potkáme v Praze, Poděbradech nebo ve východních čechách. Naše služby jsme schopni nabídnout v rámci domluvy i kdekoliv po České republice.

Jestliže shledáváte, že trpíte kvůli nějakému životnímu vzorci, všechny prastaré tradice vám řeknou, že chybu děláte vy. Já bych rád řekl, že chybný je váš vzorec. Vy nejste špatní, špatný je jen váš vzorec. Chybné je to jak jste se naučili nebo jak vás naučili žít…. Rozhodujete sami za sebe, vezměte život do svých vlastních rukou.

„ OSHO“

Kdo jsme

Jmenujeme se Jiří a Zuzana Pavlíčkovi. S lehkostí a upřímností procházíme cestou našeho života a potkáváme na ní řadu učitelů a přátel, kteří nás směrují k vědomému a zodpovědnému přístupu k životu.

Základní zkušenosti, které se staly součástí našeho světonázoru jsme získali při studiu na univerzitě v oborech molekulární biologie, genetika a farmacie. Několik let jsme následovali směr našich studií, získávali jsme zkušenosti při práci ve výzkumných ústavech, nemocnicích a ústavu pro kontrolu léčiv. Díky tomu jsme zásadně poznali, kam směřuje konvenční přístup k pacientům a kde jsou jeho limity. Již v průběhu tohoto období jsme směřovali dál, k vědomému a zodpovědnému přístupu k vlastnímu životu. Naše univerzitní vzdělání jsme doplnili poznáním klasické i alternativní dietetiky, homeopatie, energetické detoxikační medicíny a alternativním psychoterapeutickým vzděláním (systémová terapie, rodinné konstelace a pohyby duše, NLP, terapie dle Miltona Ericksona …).

Žijeme v energeticky úsporném přírodním domě, kde vychováváme čtyři děti, které jsou také našimi zrcadly a učiteli. Na našich zahradách pěstujeme to, co jíme v režimu udržitelného hospodářství.

Rádi se s Vámi na naší cestě potkáme a podělíme o naše poznání.

Jirka a Zuzka

Reference

S výsledky naší práce je spokojená řada klientů. Vybrali jsme pro Vás některé reference.

"Do poradny jsem šla z důvodu dlouhotrvajících kožních problémů. Pan Pavlíček mi po diagnostice a rozhovoru navrhl jídelníček..."
Pokračování zde >>

"...Pan Pavlíček mě taky poprvé nasměroval k souvislosti mezi napětím, které v sobě mám a mými zdravotními problémy..."
Pokračování zde >>

Najdete nás..

Přihlaste se k odběru novinek:

Napište nám...

...a zapojte se do zdravého způsobu života i Vy, rádi Vás na této cestě podpoříme!